Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. promocji, sprzedaży i marketingu

TEATR IM. JANA KOCHANOWSKIEGO

4 8005 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

plac Teatralny 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Podstawowe obowiązki i zadania:

  • koordynowanie i nadzór działań promocyjnych, sprzedażowych i wizerunkowych

  • zlecanie i delegowanie zadań pracownikom Pionu Promocji i Komunikacji

  • pomoc przy tworzeniu i nadzór nad realizacją kampanii PR oraz działań kontekstowych dot. różnorodnych wydarzeń teatralnych zgodnie z przyjętą strategią teatru

  • tworzenie harmonogramu działań i planu promocji oraz nadzór nad ich realizacją

  • planowanie czasu pracy podległego zespołu

  • bieżące śledzenie prasy, mediów społecznościowych i odpowiednie reagowanie na wydarzenia/wpisy/działania powiązane z teatrem (także treści opiniujące)

  • dbanie o dobrą komunikację między podległymi działami

  • ścisła współpraca z Centrum Edukacji

  • iwspółpraca z mediami i agencjami reklamowymi

  • koordynacja prowadzenia profilu teatru w mediach społecznościowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku teatru i dbanie o niego (wew. i na zewnątrz)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność

  • samodzielność

  • komunikatywny j.angielski

  • W realizowaniu wymienionych zadań pomoże Ci:

  • Umiejętność otwartego komunikowania się, asertywność i uważność na drugiego człowieka

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • Wiedza, praktyczne umiejętności i doświadczenie w inicjowaniu i tworzeniu działań promocyjnych/sprzedażowych/wizerunkowych

  • Znajomość specyfiki pracy w instytucji publicznej

  • Zdolność przewidywania , planowania i szukania rozwiązań

  • Umiejętność szybkiego reagowania i radzenia sobie ze zmieniającymi się warunkami

  • Odnajdywanie się w pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresujących

  • Kreatywność, zmysł estetyczny i głębia myślenia

  • Wykształcenie wyższe, komunikatywna znajomość np. języka angielskiego, obsługa komputera i pakietu MS Office…

  • i… poczucie humoru

To oferujemy

  • Bezpieczne i stabilne warunki pracy, w tych, jakże niestabilnych czasach… co oznacza m.in. umowę o pracę i gwarancję wypłaty na czas (co wcale nie jest takie naturalne w niektórych miejscach pracy )

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16/9-17, pamiętaj jednak, że jesteś ważną Personą i nie może Cię zabraknąć na premierach teatralnych i innych arcyważnych wydarzeniach

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w kwocie 5000zł i dodatków, z których możesz uzbierać niezłą sumę i co ważne, otrzymujesz je już na starcie współpracy, czyli dodatek funkcyjny i stażowy (brzmi enigmatycznie? szczegóły poznasz podczas procesu rekrutacji)

  • Oprócz podstawy wynagrodzenia i dodatków masz możliwość otrzymania premii uznaniowej, a także prowizji

  • Wdrożenie do pracy i wsparcie pomocnego i przyjaznego Zespołu

  • Rozwój i poszerzanie horyzontów

  • Prestiż pracy w jednej z najbardziej znanej i liczącej się instytucji kulturalnej na mapie Opolszczyzny

O nas

Proszę o przesyłanie cv