Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. przeprowadzek międzynarodowych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Universal Express - największy, niezależny polski dostawca międzynarodowych rozwiązań logistycznych i relokacyjnych, działający na rynku polskim od ponad dwudziestu pięciu lat, w związku z planami rozwoju Grupy poszukuje zmotywowanego i otwartego na nowe wyzwania kandydata do pracy – z nami nauczysz się biznesu:
    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • koordynacja pracy biura,
    • kontakt z polskimi oraz zagranicznymi klientami i partnerami,
    • koordynacja procesu przeprowadzkowego,
    • kontrola obiegu dokumentów i informacji,
    • wystawianie faktur.

    Wymagania:

    • wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane – nauczymy Cię branży,
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
    • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,
    • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • komunikatywność i otwartość w kontaktach oraz umiejętność i chęć uczenia się,
    • samodzielność, zaangażowanie oraz wielozadaniowość,
    • dobre planowanie i organizacja pracy własnej, postawa proaktywna,
    • otwartość na nowe wyzwania.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
    • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w ramach spółki,
    • stały kontakt z językiem angielskim,
    • pracę w zespole młodych, pozytywnie nastawionych do życia osób,
    • pracę w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Universal Express Relocations Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r  i ustawą z dnia 10 maja 2018 r.. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Universal Express Relocations Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 45B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.