Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych

SOSNOWIECKIE INWESTYCJE Sp. z o.o.

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac oraz terminową realizacją projektów, zgodnie z dokumentacją projektową (projektem budowlanym, wykonawczym, technicznym, specyfikacjami technicznymi, przedmiarami, kosztorysami), umową, budżetem i harmonogramem rzeczowo finansowym, wymaganiami inwestora,

  • odpowiedzialność za wynik finansowy powierzonych projektów inwestycyjnych,

  • przygotowanie dokumentów dla przeprowadzenia postępowania przetargowego,

  • przeprowadzenie procedury odbiorowej wykonanych robót,

  • współpraca z Inwestorem, Projektantami, Wykonawcami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym,

  • raportowanie postępów prac na budowie do Zarządu,

  • kompleksowe zarządzanie powierzonymi projektami zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, normami, zasadami BHP i ppoż.

  • koordynowanie prac i współpraca z branżowymi Inspektorami Nadzoru,

  • prowadzenie narad budowy/projektu,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - inżynier (preferowany kierunek – budownictwo, architektura),

  • doświadczenie na stanowisku koordynatora Projektu lub pokrewne min. 2 lata,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Excel,

  • odpowiedzialność, sumienność i samodzielność,

  • umiejętność współpracy z zespołem i personelem budowy,

  • praktyczna znajomość procedur związanych z inwestycjami budowlanymi,

  • prawo jazdy kat. B,

  • rozpoczęcie współpracy od zaraz

  • mile widziane uprawnienia w branży konstrukcyjno - budowlanej lub drogowe,

To oferujemy

  • umowa o pracę / umowa zlecenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne do pracy narzędzia

  • pracę w stale rozwijającej się firmie w zespole profesjonalistów

  • stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Celem Spółki jest realizowanie zadań publicznych polegających na bieżącym i permanentnym zaspokajaniu zbiorowych potrzeb mieszkańców Sosnowca.

Naszym zadaniem jest przygotowanie, obsługa oraz nadzorowanie realizacji zadań inwestycyjnych (budowa, rozbudowa, przebudowa, remonty obiektów należących do Gminy Sosnowiec).