Oferta pracy

Koordynator ds. raportowania i analiz

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Proponowanie usprawnień i ulepszeń w raportach przygotowywanych dla Klientów.

  • Zbieranie wymagań od Klientów dotyczących raportów KPI.

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów w oparciu o wyznaczone KPI.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie jakości danych i ich weryfikacja między systemami i aplikacjami.

  • Reprezentowanie działu F&C w strategicznych spotkaniach z klientami.

  • Wspieranie zespołów w ramach prowadzonych operacji biznesowych.

  • Wspieranie zespołów podczas prowadzonych audytów w celu zbadania zgodności z wewnętrznymi procesami.

  • Dokumentowanie procesów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze finansów/rachunkowości/analizy.

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze finansów/analizy finansowej.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym min. B2+ (praca w międzynarodowym środowisku).

  • Dobrą znajomość MS Office w szczególności Excel.

  • Wysoko rozwiązane umiejętności analityczne.

  • Zdolności do szukania rozwiązań i optymalizacji procesów.

  • Znajomość MS Dynamic Navision będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie w pracy SSC będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia).

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników