Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. realizacji i rozliczeń projektów UE

GISS Sp. z o.o.

Konikowa 10

Nowy Konik (pow. miński)

Twój zakres obowiązków

  • ZAKRES MERYTORYCZNY:

  • Koordynacja, rozliczanie i monitorowanie projektów współfinasowanych ze środków UE, w szczególności inwestycyjnych oraz B+R, również w okresie ich trwałości. Ważne: miejsce świadczenia pracy - Centrum Badawczo Rozwojowe i Produkcji GISS Sp. z o.o., zlokalizowane w m. Nowy Konik, przy ul. Konikowej 10 (okolice Sulejówka i Halinowa), oddalone około 25 km od centrum Warszawy, w kierunku na Lublin i Terespol. Możliwy dojazd komunikacją miejską - linia 704 – rondo (plac) Wiatraczna – m. Halinów (około 19 km).

  • GŁÓWNE ZADANIA:

  • Kreowanie zadań administracyjno-organizacyjnych usprawniających efektywne prowadzenie projektów.

  • Bieżąca realizacja, rozliczanie i monitorowane projektów, weryfikacja wydatków pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem, z wytycznymi UE.

  • Przygotowywanie, prowadzenie i kompletowanie dokumentacji oraz korespondencji związanej z realizacją i rozliczaniem projektów i zadań, zgodnie z wytycznymi UE, m.in:

  • sporządzanie raportów,

  • aktualizacja harmonogramów rzeczowo - finansowych i harmonogramów płatności,

  • sporządzanie wniosków i wnioskowanie o płatność,

  • sporządzanie wniosków i wnioskowanie o przesunięcia środków finansowych w budżecie projektów,

  • przygotowywanie postępowań zakupowych,

  • przeprowadzanie procedur wyboru wykonawców.

  • Bezpośrednia współpraca z instytucjami zarządzającymi i pośredniczącymi w zakresie projektów współfinansowanych ze środków UE.

  • Bezpośrednia współpraca z wykonawcami realizującymi zadania na rzecz projektów. Weryfikowanie zadań powierzanych wykonawcom tak, aby były one zgodne z aktualnymi wytycznymi i wnioskiem o dofinasowanie.

  • Bezpośrednia współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki, interesariuszami projektów. Weryfikowanie zadań powierzanych komórkom organizacyjnym Spółki tak, aby były one zgodne z aktualnymi wytycznymi i wnioskiem o dofinasowanie.

  • Udział w kontrolach i audytach.

  • Reprezentowanie interesów Spółki na każdym etapie prowadzonych prac zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, dobrymi praktykami, zgodnie z posiadaną wiedzą i kompetencjami oraz z uwzględnieniem wewnętrznych regulacji i potrzeb Spółki.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu i rozliczaniu projektów współfinasowanych ze środków UE.

  • Doświadczenie w obsłudze centralnego system teleinformatycznego (SL2014).

  • Znajomość aktualnych zasad, wytycznych i przepisów dotyczących realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków UE, w tym ustawy Prawo Zamówień Publicznych, ustawy o rachunkowości, wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności MS Excel – na poziomie dobrym.

  • Gotowość do zadaniowego trybu świadczenia pracy.

  • Gotowość do świadczenia pracy w trybie stacjonarnym i zdalnym.

  • Umiejętność nadzorowania kilku projektów równocześnie.

  • MILE WIDZIANE:

  • Wykształcenie wyższe administracyjne, finansowe, ekonomiczne, lub pokrewne. Wykształcenie wyższe techniczne – również mile widziane.

  • Doświadczenie nabyte w ramach pracy w instytucjach zarządzających i pośredniczących w zakresie projektów współfinansowanych ze środków UE.

  • Certyfikat w zakresie zarządzania projektami (np. Agile, Prince2).

  • Ważne prawo jazdy kategorii B.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bezpośredni kontakt z instytucjami UE.

  • Ważne: Prosimy o podanie w CV informacji o prowadzonych i rozliczanych projektach współfinasowanych ze środków UE.

To oferujemy

  • 3 miesięczny okres próbny.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, w wymiarze pełnego etatu.

  • Stanowisko pracy o wysokim poziomie samodzielności.

  • Praca o charakterze i w trybie zadaniowym.

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • Narzędzia pracy: komputer oraz telefon służbowy.

  • Pakiet medyczny.

  • Karta multisport.

O nas

Firma GISS Sp. z o.o. od przeszło 10 lat działa na rynku polskim i zagranicznym. Jesteśmy producentem terminali satelitarnych. Rozwijamy, wdrażamy i integrujemy zaawansowane technologicznie projekty oraz produkty w dziedzinie niezawodnej łączności satelitarnej, systemów dla potrzeb zarządzania ruchem lotniczym. Dodatkowo zajmujemy się również budową i uruchomianiem nowoczesnych strzelnic, w tym na potrzeby Wojska i Policji.

W roku 2021r. GISS Sp. z o.o uruchomiła nowoczesne Centrum Badawczo Rozwojowe i Produkcji, zlokalizowane pod Warszawą, w m. Nowy Konik, przy ul. Konikowej 10 (okolice Sulejówka i Halinowa), oddalone około 25 km od centrum Warszawy, w kierunku na Lublin i Terespol. Możliwy dojazd komunikacją miejską – linia 704 – rondo (plac) Wiatraczna – m. Halinów (około 19 km).

Naszymi Klientami są, m.in. Ministerstwo Obrony Narodowej, w tym Jednostki Wojsk Specjalnych, Komenda Główna Policji, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej.