Oferta pracy

Koordynator ds. realizacji inwestycji FTTH

Electronic Control Systems S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad przebiegiem otrzymanych zleceń do realizacji

  • Ustalanie i tworzenie harmonogramu realizacji zadań FTTH

  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych z klientem

  • Sporządzanie i przedkładanie Kierownikowi Projektu sprawozdań z postępów w realizacji prac

  • Planowanie, organizacja i kontrola pracy własnej oraz podwykonawców

  • Kosztorysowanie planowanych inwestycji

  • Rozliczanie prac z klientem oraz podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w branży telekomunikacyjnej

  • Doświadczenie z zakresu przygotowywania inwestycji linii światłowodowych

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność koordynowania i nadzorowania pracy innych osób oraz równoległego prowadzenia wielu zadań

  • Doświadczenie w realizacji projektów FTTH dla jednego z operatorów telekomunikacyjnych – będzie dodatkowym atutem

  • Znajomości standardów, wytycznych oraz wymagań operatorów telekomunikacyjnych przy realizacji inwestycji światłowodowych - będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę przy ciekawych projektach

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę Multisport,

  • Kafeterię MyBenefit

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy