Oferta pracy

Koordynator ds. realizacji inwestycji

LUCATEL NOVA SP Z O OO firmie

Rekrutacja zdalna

LUCATEL NOVA SP Z O O

Instalatorów 17

Warszawa

Lucatel NOVA Sp. z o.o. jest dostawcą usług projektowania i budowy sieci dla operatorów telekomunikacyjnych (Orange, UPC, Vectra). W związku z rozwojem Biura Regionalnego w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad harmonogramem prac, koordynacja prac wykonawców w terenie.
  • Współpraca z urzędami, gestorami sieci etc. w zakresie niezbędnym do realizacji prac.
  • Wykonywanie wizji lokalnych na obiektach w terenie (aglomeracja warszawska).
  • Opracowywanie koncepcji budowy sieci w oparciu o standardy operatora.
  • Przygotowywanie i uzgadnianie dokumentacji projektowej sieci FTTH / HFC.
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej dla wybudowanych sieci.

Profil kandydata:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość budowy sieci FTTH i / lub HFC.
  • Znajomość programów typu CAD 2D, MS Office, QGIS.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od stopnia zaangażowania oraz osiąganych wyników.
  • Niezbędne narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.
  • Wsparcie doświadczonych pracowników.
  • Szkolenia kompetencyjne.
  • Zróżnicowane formy zatrudnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy