Oferta pracy

Koordynator ds. realizacji inwestycji

Electronic Control Systems S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad przebiegiem otrzymanych zleceń

  • Uzupełnienie bieżących raportów postępu prac dla otrzymanych zleceń

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kierownikami poszczególnych zadań

  • Rozliczanie zleceń z klientem oraz podwykonawcami

  • Ustalanie harmonogramów realizacji otrzymanych zleceń

  • Sporządzanie kosztorysów prac

  • Zamawianie materiałów do realizowanych prac

  • Zlecanie prac budowlanych podwykonawcom

  • Koordynacja prac ekip własnych i podwykonawczych

  • Uczestnictwo w odbiorach budowlanych

  • Koordynacja prac zespołu pracowników

  • Wsparcie, szkolenie i wdrożenie do projektu Specjalistów ds. realizacji inwestycji

  • Wsparcie Kierownika Regionalnego w realizowanych zadaniach

  • Dbanie o wizerunek firmy w codziennych kontaktach z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: telekomunikacja, elektronika lub pokrewne)

  • Doświadczenie w pracy w branży telekomunikacyjnej

  • Doświadczenie z zakresu przygotowywania i prowadzenia inwestycji linii światłowodowych

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Wysoki stopień komunikatywności oraz umiejętność budowania dobrych relacji

  • Umiejętność koordynowania i nadzorowania prac podwykonawców,

  • Umiejętność koordynowania i nadzorowania pracy innych osób oraz równoległego prowadzenia wielu zadań

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej

  • Znajomość norm i przepisów wynikających z Prawa Budowlanego i Prawa Telekomunikacyjnego

  • Mile widziana znajomość systemów SAP, OW i doświadczenie przy realizacji POPC/FTTH

  • Prawo jazdy kat B

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę przy projektach dla największych krajowych i zagranicznych operatorów telekomunikacyjnych

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin lub kontrakt B2B

  • Partnerskie relacje w pracy zespołowej oraz wsparcie doświadczonej kadry

  • Szkolenia zapewniające dalszy rozwój zawodowy

  • Indywidualne narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport, kafeterię MyBenefit

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy