Oferta pracy

Koordynator ds. Realizacji Projektów Budowlanych

GBD Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
GBD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poszukuje pracownika na stanowisko:

ZADANIA:

  • prowadzenie robót budowlanych zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz zgodnie z prawem budowlanym
  • sprawowanie nadzoru oraz koordynacji nad jakością i terminowością realizowanych projektów
  • współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi GBD
  • optymalizacja rozwiązań organizacyjnych i technicznych
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • analiza dokumentacji technicznej
  • realizowanie kontraktu zgodnie z zaplanowanym budżetem
  • prowadzenie bieżącej analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót
  • raportowanie przebiegu realizacji projektów
  • rozliczenie budowy w tym m.in. potwierdzanie faktycznie wykonanych robót, usunięcia wad i usterek, a także kontrolowanie rozliczeń budowy i prawidłowości zafakturowania wykonanych prac

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo ogólne
  • minimum 3-letnie doświadczenie w wykonawstwie
  • 2-letnie uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i podwykonawcami
  • umiejętność kontroli kosztów prowadzonej budowy
  • profesjonalna organizacja pracy
  • dyspozycyjność – praca na terenie całego kraju

OFERUJEMY:

  • samodzielne stanowisko
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobre relacje i miłą atmosferę
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy