Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. rekrutacji

LEGSO firmie

  • Aleksandrów Łódzki

    Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i zatrudnianie Pracowników do firmy;

  • bezpośrednia współpraca z dostawcami usług rekrutacyjnych;

  • koordynacja programów wdrażania nowych pracowników;

  • planowanie zasobów ludzkich – znajomość technik i metod rekrutacji

  • ocena i prognoza potrzeb kadrowych

  • planowanie rozwoju pracowników

  • realizacja procesów rekrutacyjnych

  • aktualizacja bazy ofert pracy

  • przygotowywanie okresowych statystyk, raportów i zestawień dla kierownictwa

  • organizacja praktyk i staży zawodowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych lub praktyczna wiedza z obszaru rekrutacji, selekcji i narzędzi pozyskiwania kandydatów

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • wysokiej kultury osobistej, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi

  • znajomość języka ukraińskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B

  • praktyczną znajomość MS Office, w szczególności: MS Excel,

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze plus premia

  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe, pakiet ubezpieczenia zdrowotnego).

  • pracę w dobrej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

LEGS

PPH Legs sp. z o.o. od wielu lat zajmuje wiodącą pozycję w branży tekstylnej

(produkcja / barwienie / dystrybucja przędz).

Przewiń do profilu firmy