Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. rekrutacji

  • Zgierz, Aleksandrów Łódzki, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Legs Sp. z o.o.

    (www.legs.com.pl)

     Producent i dystrybutor przędz w Aleksandrowie Łódzkim poszukuje do oddziału w Zgierzu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Zgierz

    Opis stanowiska:

    • planowanie strategii rekrutacyjnej przy uwzględnieniu profilu danej firmy i oczekiwań pracodawcy
    • opracowanie zasad i procedur rekrutacji wewnętrznej i zewnętrznej
    • współtworzenie profilu kandydata
    • tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
    • przyjmowanie dokumentów kandydatów do pracy i dokonywanie ich selekcji
    • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami
    • monitorowanie rynku pracy, poszukiwanie kandydatów na specjalnych portalach, np. Linkedin
    • przeprowadzanie testów kompetencji i testów psychologicznych
    • współpraca z agencjami pracy tymczasowej i firmami doradztwa personalnego
    • sporządzanie raportów, opinii i rekomendacji
    • sporządzenie i prowadzenie bazy danych CV
    • reprezentowanie firmy na Targach Pracy
    • pomoc w realizacji projektów z zakresu miękkiego HR (organizacja szkoleń, benefity, wydarzenia pracownicze
    • kontakt z uczelniami i innymi instytucjami skupiającymi potencjalnych kandydatów do pracy
    • współpraca z działem prawnym firmy, uczestniczenie w tworzeniu i weryfikacji umów z agencjami pracy i innymi usługodawcami
    • opracowywanie i prezentacja wskaźników HR ( wnioski,  propozycje działań )
    • wdrażanie i monitorowanie systemów motywacyjnych
    • nadzór nad zakwaterowaniem pracowników z zagranicy w mieszkaniach firmy
    • prowadzenie ewidencji osób zakwaterowanych
    • weryfikacja i nadzór mieszkań oddanych pod wynajem pracowników z zagranicy

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze plus premia
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe).
    • pracę w dobrej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych lub praktyczna wiedza z obszaru rekrutacji, selekcji i narzędzi pozyskiwania kandydatów
    • umiejętność planowania i organizacji pracy
    • wysokiej kultury osobistej, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
    • znajomość języka angielskiego oraz ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie
    • prawo jazdy kat. B
    CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".