Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Rekrutacji Franczyzobiorców

  • Ostrów Wielkopolski, Konin, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 13.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Konin, Ostrów Wielkopolski
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • zarządzanie zespołem współpracowników (Partnerów ds. Rekrutacji)
    • identyfikowanie nowych źródeł pozyskiwania Franczyzobiorców
    • wdrażanie nowych i skutecznych rozwiązań w obszarze pozyskiwania Franczyzobiorców
    • doskonalenie procesów rekrutacyjnych
    • rozwijanie kompetencji współpracowników
    • budowanie pozytywnego wizerunku Żabka Polska (franczyzy)

    Oczekujemy od Ciebie:

    • doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu zespołami
    • umiejętności i/lub doświadczenia w zarządzaniu procesami (projektami)
    • doświadczenia w pozyskiwaniu klientów, współpracowników
    • umiejętności sprzedażowych
    • otwartości na nowe rozwiązania
    • nastawienia na realizację celów własnych i zespołu
    • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej i zespołu
    • samodzielności
    • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    top
    • umowę współpracy na czas nieokreślony
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy + karta Flota, komputer, telefon)
    • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego
    • wsparcie ze strony współpracowników
    • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
    top