Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Rekrutacji

  • Gliwice, Katowice, Rybnik, śląskie
  • Kierownik
  • 2019-05-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 20 krajach.

    Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

    Obecnie, w związku z rozwojem naszej organizacji, szukamy osoby która chce dołączyć do zespołu Formel D i podjąć pracę w Gliwicach jako:

    KOORDYNATOR DS. REKRUTACJI
    Miejsce pracy: Gliwice
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla (pracownicy produkcyjny, pracownicy kontroli jakości, operatorzy produkcji etc.)
    • Koordynowanie pracy zespołu rekrutacji i projektów rekrutacyjnych w trzech oddziałach, w tym stałe monitorowanie poziomu zapotrzebowania rekrutacyjnego pod lokalizacje spółki
    • Aktywne poszukiwanie nowoczesnych kanałów pozyskania kandydatów na stanowiska produkcyjne
    • Współudział w budowaniu marki pracodawcy i działań marketingu rekrutacyjnego
    • Współpraca i zarządzanie relacjami z agencjami pracy tymczasowej
    • Współpraca z instytucjami rynku pracy, instytucjami edukacyjnymi i uczelniami technicznymi w całej Polsce
    • Bieżące prowadzenie i dbanie o poprawność dokumentacji projektu rekrutacyjnego
    • Optymalizacja procesów rekrutacyjnych w zakresie czasowym i kosztowym
    • Ścisła współpraca z Hiring Managerami

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Zarządzanie zasobami ludzkimi, Psychologia, Socjologia)
    • Min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnej rekrutacji pracowników produkcyjnych
    • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu lub koordynowaniu projektami
    • Praktyczna wiedza nt. nowoczesnych kanałów i narzędzi rekrutacyjno-selekcyjnych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość MS Office, zwłaszcza programu Excel
    • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych na terenie Polski
    • Proaktywność w podejmowaniu działań, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
    • Skuteczna i terminowa realizacja zadań
    • Wysoka motywacja oraz zorientowanie na wyniki końcowy

    OFERUJEMY:

    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę i pakiet socjalny (współfinansowane: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne; wczasy pod gruszą, bony świąteczne)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
    • Komplet narzędzi pracy wysokiej jakości (telefon, laptop)
    • Pracę w zespole profesjonalistów dla wiodących firm produkcyjnych z sektora Automotive
    • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw
    • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • Przyjazną atmosferę pracy

    TWÓJ PARTNER DO KONTAKTU:

    Formel D | MS.NATALIA ZABAWA  I T +48 609 405 244

    Toszecka 101 | 44-100 Gliwice | Poland | www.formeld.com

    FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,
    PARTS AND SERVICE READINESS

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.