Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. rekrutacji i szkoleń

Media System sp. z o.o.O firmie

Media System sp. z o.o.

Zygmunta Augusta 7

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie dwuosobowym działem HR.

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych.

  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów zarówno wdrożeniowych jak i rozwojowych.

  • Uczestniczenie w przeprowadzaniu wszystkich procesów HR.

  • Wsparcie pracowników w procesie adaptacji do nowego miejsca pracy.

  • Wsparcie kadry menadżerskiej w opracowaniu, wdrażaniu i realizacji strategii, procesów i procedur w zakresie rekrutacji i rozwoju pracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, chętnie kierunkowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok.

  • Samodzielność, kreatywność.

  • Dynamizm, otwartość na zmiany.

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji, współpracy i łatwość komunikacji.

  • Świadomość biznesowa.

Mile widziane

  • Znajomość branży Call Center, ubezpieczeń, bankowości

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat.

  • Godziny pracy 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i dodatkowej ochrony ubezpieczeniowej.

  • Przyjazna atmosfera w pracy.

  • Możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • program rekomendacji pracowników

Media System Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Zygmunta Augusta 7, 85-082 działa od 2001 roku, koncentrując się na świadczeniu usług outsourcingowych m.in. działania call center, prowadzenie zewnętrznych grup sprzedażowych, merchandising, promocjach sprzedaży, rekrutacjach, szkoleniach biznesowych. Ze względu na potwierdzoną efektywność prowadzonych projektów oraz uznanie realizujemy projekty call center wyłącznie dla liderów w branżach finansowych, ubezpieczeniowych czy telekomunikacyjnych.

Przewiń do profilu firmy