Oferta pracy

Koordynator ds. Rekrutacji

PwC Service Delivery CenterO firmie

  • Chorzowska 152, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

PwC Service Delivery Center

Chorzowska 152

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja projektów realizowanych w obszarze rekrutacji tj. praktyki letnie, Assessment Center, testy rekrutacyjne, rekrutacja wewnętrzna,

  • Dbanie o relacje z klientami wewnętrznymi, koordynacja i/lub prowadzenie wybranych procesów rekrutacyjnych,

  • Nadzór nad wykonaniem zadań przez mniej doświadczonych pracowników i wsparcie merytoryczne,

  • Zgłaszanie i udział we wdrażaniu usprawnień do narzędzi rekrutacyjnych z wykorzystaniem automatyzacji i robotyzacji,

  • Rewizja materiałów szkoleniowych i prowadzenie szkoleń w obszarze rekrutacji wewnętrznie i zewnętrznie,

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów z wynikami rekrutacji,

  • Bieżące monitorowanie sytuacji rynkowej, adresowanie ryzyk, proponowanie rozwiązań,

  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług,

  • Dbanie o candidate experience i realizacja procesów kontroli jakości.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe, w tym doświadczenie w obszarze rekrutacji oraz koordynacji projektu i/lub zespołu,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym,

  • Umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie i pod presją czasu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,

  • Samodzielność, proaktywność i dynamizm w działaniu,

  • Umiejętności analityczne i duża dbałość o szczegóły,

  • Znajomość systemu Workday lub doświadczenie we wdrażaniu systemów/usprawnień będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie mile widziana.

To oferujemy

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Roczny bonus finansowy uzależniony od wyników pracy,

  • Program Care & Wellness, w tym m.in kompleksowa opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia, cyklicznie organizowane aktywności Wellness, kluby sportowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport,

  • Dostęp do platformy MultiKafeteria, w tym możliwość skorzystania z bonów zakupowych i voucherów,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,

  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,

  • Hybrydowy model pracy,

  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zespół Central Functions świadczy kompleksowe usługi dla pracowników PwC Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Zadania wykonywane przez zespół związane są z obszarami takimi jak: HR, Marketing i Komunikacja, Administracja, Zarządzanie ryzykiem, Finanse wewnętrzne, Automatyzacja i Usprawnienia oraz IT.

Przewiń do profilu firmy