Ta oferta pracy jest nieaktualna od 354 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. rekrutacji w Agencji Pracy Tymczasowej

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HR Work Force Sp. z o.o.

    HR Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

    Obecnie poszukujemy do naszego oddziału we Wrocławiu osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie
    Obowiązki na stanowisku:
    • Realizacja procesów rekrutacyjnych
    • Aktywne poszukiwanie kandydatów oraz wstępna selekcja CV
    • Prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami
    • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentacji personalnej
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (przez pierwsze 3 miesiące - okres próbny zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia)
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Pracę w centrum Wrocławia w atrakcyjnej lokalizacji

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci kierunków takich jak: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy własnej
    • Zaangażowanie, solidność, sumienność
    • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z2014r., poz.1182 ze zm.). "