Oferta pracy

Koordynator ds. Rekrutacji

Klient Pracuj.plO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy rozproszonego zespołu rekrutacyjnego

  • organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań

  • samodzielne rekrutowanie pracowników liniowych za pośrednictwem różnych metod i narzędzi rekrutacyjnych – cały czas szukamy nowych kanałów dotarcia do kandydata

  • realizacja przydzielonego planu ilościowego oraz nadzór nad realizacją planu przez podległy zespół

  • pilnowanie dyscypliny budżetowej – koszty działań rekrutacyjnych zespołu

  • budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z klientami – systematyczne wdrażanie działań wspierających rozwój współpracy z klientem

  • cykliczne raportowanie

  • udział w projektach o różnym zasięgu i tematyce

  • motywowanie i dbanie o wysokie zaangażowanie i dobrego ducha zespołu

  • budowanie pozytywnego wizerunek firmy w środowisku lokalnym

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie zawodowe zdobyte w branży rekrutacyjnej

  • doświadczenie w koordynacji rozproszonego zespołu – mile widziane

  • bardzo dobrze rozwinięta umiejętność organizacji własnego czasu pracy, planowania zadań oraz ustalania priorytetów dla siebie jak i dla podległych pracowników

  • umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientem

  • pozytywne nastawienie do zmian, które w firmie zachodzą często i szybko

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność racjonalnego oraz szybkiego reagowania na sytuacje kryzysowe – np. brak kandydatów

  • zaangażowanie oraz orientacja na rozwój i samodoskonalenie

  • poczucie humoru, dystans do siebie

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)

  • czynne prawo jazdy kat. B – częste wyjazdy w teren

To oferujemy

  • pracę na stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych

  • dużą samodzielność, ale również odpowiedzialność

  • dużo wyzwań, dużo satysfakcji, chociaż trudne momenty też się będą zdarzały

  • duży wpływ na politykę rekrutacyjną firmy

  • niezbędne narzędzia do pracy