Oferta pracy

Koordynator ds. Rekrutacji (ze znajomością j. niemieckiego)

LeasingTeam ProfessionalO firmie

  • Oleśnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: 0043283

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja pracowników w celu oddelegowania do Niemiec
  • zawieranie umów z pracownikami
  • koordynacja i opieka zdalna nad pracownikami oddelegowanymi do Niemiec
  • weryfikacja raportów godzin przepracowanych przez personel oddelegowany
  • kontakt z klientem w celu zapewnienia poprawnego przebiegu oddelegowania
  • raportowanie do kierownika działu

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu pracowników
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1/B2
  • umiejętności komunikacyjne i budowanie relacji
  • nastawienie na realizację stawianych celów
  • bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne warunki płacowe (wynagrodzenie stałe + premie)
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole
  • praca przy międzynarodowych projektach
  • niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne