Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. remontów i inwestycji

TOTENDOM INWESTYCJE sp. z o.o.

4 5005 400 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie prac ekip remontowych

  • dbanie o sprawny przebieg procesu remontu

  • przygotowanie nieruchomości pod wynajem

  • składanie zamówień i kontrola dostaw

  • kontrola budżetu

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • decyzyjność i efektywność w działaniu

  • prawo jazdy kategorii B

  • doświadczenie w nadzorowaniu prac budowlanych mile widziane

To oferujemy

  • pełne przeszkolenie oraz wsparcie na każdym etapie

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • pozytywną atmosferę

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

  • korzystanie z benefitów - karta multisport

O nas

Aktualnie poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół na stanowisku

KOORDYNATOR/-KA DS. REMONTÓW INWESTYCJI.

TOTENDOM Inwestycje Sp. z o. o. Prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Zielonej Górze, zajmująca się inwestycjami, projektami wnętrz oraz przygotowaniem mieszkań pod wynajem. Zajmujemy się remontowaniem mieszkań na rynku wtórnym i pierwotnym w województwie lubuskim (Zielona Góra, Nowa Sól, Gorzów) oraz zarządzaniem mieszkaniami wynajętymi.