Koordynator ds. robót budowlanych (Civil Manager - architecture) SPALARNIA ŚMIECI

POSCO Engineering & Construction CO., LTD., S.A. Oddział w PolsceO firmie

  • Zabraniecka 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

POSCO Engineering & Construction CO., LTD., S.A. Oddział w Polsce

Zabraniecka 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac budowlanych i konstrukcyjnych; nadzorowanie podwykonawców, harmonogramu robót budowlanych

  • Ocena potencjalnych zagrożeń, materiałów i kosztów

  • Przeprowadzanie przeglądów robót budowlanych; monitorowanie postępu i kompilowanie raportów o postępie projektu

  • Przygotowywanie miesięcznego sprawozdania z postępu prac budowlanych

  • Rejestrowanie harmonogramu płatności dla podwykonawców

  • Zapewnianie doradztwa technicznego w zakresie projektowania, budowy lub modyfikacji programu oraz napraw strukturalnych

  • Analiza dokumentacji technicznej, monitorowanie i interpretacja projektów technicznych i rysunków

  • Analiza deklaracji metody pracy dla robót budowlanych

  • Analizowanie raportów z badań, danych topograficznych i geologicznych w celu planowania projektów

  • Inspekcja obiektów projektowych w celu monitorowania postępów i zapewnienia zgodności ze specyfikacjami projektowymi i lokalnymi standardami.

  • Nadzorowanie i zapewnianie przestrzegania polityki bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju na placu budowy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację – warunek konieczny.

  • Co najmniej tytuł inżyniera z zakresu inżynierii lądowej (lub dziedziny pokrewne).

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku: 7 lat (w przypadku mniejszego doświadczenia możemy zaoferować inne stanowisko w zespole).

  • Doskonała znajomość oprogramowania do projektowania i wizualizacji (AutoCAD, Civil 3D lub podobne)

  • Biegłość w zakresie układu terenu, klasyfikacji, projektowania mediów, kontroli erozji, zatwierdzeń regulacyjnych itp.

  • Umiejętności w zakresie zarządzania projektami i nadzoru.

  • Wysoki poziom umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia, z wysokim poziomem dokładności w obliczeniach i projektowaniu.

  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem, aby zapewnić dotrzymanie terminów realizacji projektów.

  • Umiejętności przywódcze, aby skutecznie zarządzać zróżnicowaną grupą specjalistów pracujących nad jednym projektem.

  • Umiejętność pracy ze wszystkimi szczeblami zarządzania i wielonarodowym personelem.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B - w zależności od preferencji kandydata

  • Kontrakt czasowy do zakończenia projektu (trwa 36 miesięcy)

  • Praca nad wyjątkowym projektem w Polsce

  • Poziom wynagrodzenia i stanowisko adekwatne do umiejętności i kwalifikacji

  • Pracę w międzynarodowym zespole, któremu przewodzą Koreańscy inżynierowie z firmy pracującej w oparciu o nowoczesne technologie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników