Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator ds. rozliczeń i analiz

BIOSYSTEM S.A. O firmie

BIOSYSTEM S.A.

Wodna 4

Kraków

Biosystem SA działa jako spółka konsolidująca grupę firm z sektora ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Głównym obszarem działalności firmy jest obsługa klientów biznesowych w zakresie realizacji ustawowych obowiązków dotyczących recyklingu opakowań i zużytego sprzętu.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie rozliczeń i sprawozdań wynikających z przepisów środowiskowych oraz wsparcie kluczowych działów firmy poprzez usprawnianie narzędzi systemowych, raportowych i analitycznych.

Opis stanowiska:

  • przygotowanie danych do analizy na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • śledzenie dynamicznych zmian w przepisach prawnych oraz opracowywanie wytycznych dla działu IT, celem dostosowania systemu do ww. zmian oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją,
  • wprowadzanie zmian w narzędziach raportowych i wspierających Dział Handlowy zgodnie z założeniami biznesowymi oraz poprawa funkcjonalności istniejących już narzędzi
  • przygotowanie rocznych rozliczeń i sprawozdań wynikających z przepisów prawa
  • bezpośrednia współpraca z Działem  Handlowym,  w tym przygotowywanie raportów dla opiekunów Klientów
  • ścisła współpraca z działem Księgowości

Wymagania:

  • zdolności analityczne
  • umiejętność samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji
  • znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym, w tym tabel przestawnych
  • dokładność i sumienność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • znajomość języka SQL będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale ze względu na specyfikę działalności przewidujemy długofalowy proces wdrożenia nowego pracownika

Oferujemy

  • samodzielne, niezależne stanowisko
  • pracę w renomowanej firmie w branży ochrony środowiska
  • profesjonalne szkolenia
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do abonamentu w sieci fitness
  • pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV klikając w przycisk:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zapraszamy do pracy na stanowisku:

Ogłoszenie archiwalne