Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. rozwoju branży badań pozostałości pestycydów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    J.S. HAMILTON POLAND S.A. (www.hamilton.com.pl)
    jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych,
    dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Polska Centralna

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów z sektora produkcji pierwotnej jak również przetwórni w branży owocowo-warzywnej dla usług laboratoryjnych,
    • Budowanie i utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji z Klientami,
    • Monitorowanie trendów na rynku badań pozostałości pestycydów,
    • Uczestnictwo w targach i konferencjach w kraju i za granicą.

    Chętnie Cię zatrudnimy, jeśli:

    • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w branży związanej z produkcją żywności, dystrybucją i/lub certyfikacją,
    • Znasz systemy zarządzania jakością w branży owocowo-warzywnej jak również w rolnictwie ekologicznym,
    • Masz wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności, rolnictwo lub pokrewne,
    • Potrafisz słuchać i rozpoznawać potrzeby Klientów,
    • Posiadzasz zdolności interpersonalne skierowane na pozytywną relację z Klientem,
    • Posiadasz prawo jazdy i jesteś gotowy/a do wyjazdów służbowych,
    • Posiadasz umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
    • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
    • Jesteś zorganizowany i zawsze dążysz do realizacji założonych celów.

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Umowa
      o pracę
    • Pracę
      w akredytowanym laboratorium
    • Dofinansowanie
      do karty Multisport
    • Imprezy okolicznościowe
    • Opieka medyczna Luxmed
    • Wczasy pod gruszą
      z ZFŚS
    • Ubezpieczenie
      na życie
    • Klub
      sportowy

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.