Koordynator ds. Rozwoju Partnerstw Strategicznych

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.O firmie

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z partnerami biznesowymi (zapewnienie regularnych kontaktów, identyfikowanie obszarów rozwoju, wsparcie sprzedażowe, itd.),

  • Codzienne wsparcie partnerów biznesowych w zakresie sprzedaży i obsługi produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez Cardif,

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych ze szczególnym uwzględnieniem partnerów z rynku e-commerce,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi na lokalnym rynku,

  • Prowadzenie szkoleń zarówno z zakresu produktów ubezpieczeniowych, jak i technik sprzedaży,

  • Zapewnienie partnerom biznesowym bieżącego wsparcia merytorycznego,

  • Organizowanie i koordynowanie działań w terenie zmierzających do realizacji celów biznesowych,

  • Aktywny udział w monitorowaniu poziomów sprzedaży, działań konkurencji, trendów rynkowych,

  • Udział w tworzeniu i realizacji planów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Minimum 3 lata doświadczenia zdobytego na rynku e-commerce,

  • Bardzo dobra znajomość rynku kredytowego oraz ubezpieczeniowego w Polsce,

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych na różnych szczeblach zarzadzania,

  • Samodzielność i kreatywność,

  • Mobilność, aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji,

  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dogodną lokalizację biura (Pl. Piłsudskiego 2 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy,

  • Pakiet świadczeń pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

Aktualnie Dział ds. Rozwoju Partnerstw Strategicznych w Departamencie Sprzedaży i Marketingu poszukuje pracownika na stanowisko: Koordynator Ds. Rozwoju

Partnerstw Strategicznych

Przewiń do profilu firmy

Misją Koordynatora Sprzedaży jest wdrażanie, stałe wspieranie i monitorowanie procesu sprzedaży produktów ubezpieczeniowych we współpracy z partnerami biznesowymi. Wymienione działania dotyczą merytorycznych i handlowych aspektów dystrybucji produktów ubezpieczeniowych, zgodnie z celami określonymi przez Cardif.