Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. rozwoju rynku

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kropla Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

    Mazowiecka Sieć handlowa zatrudni Koordynatora ds. rozwoju rynku ze znajomością branży spożywczej i alkoholowej, posiadającą własna bazę klientów z którymi dotychczas współpracował/a.

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków należeć będzie pozyskiwanie nowych punktów oraz ich obsługa, współpraca z przełożonymi, biurem oraz pozostałymi Koordynatorami.

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B,
    • miła aparycja,
    • umiejętność nawiązywania kontaktów
    • obsługa programów Word i Excel.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem