Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. rozwoju rynku zagranicznego z j. niemieckim

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 24.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    European Service Exchange Sp. z o.o.

    Nasza firma wspiera europejskich klientów w realizacji ich projektów. Pośredniczymy w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, koordynujemy kontrakty zagraniczne i zapewniamy im właściwą logistykę oraz płynność.

    Do naszego biura znajdującego się w Katowicach poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • Budowanie relacji B2B z klientem niemieckojęzycznym
    • Negocjacje handlowe
    • Koordynowanie i opieka nad kontraktami zagranicznymi
    • Badanie rynku zagranicznego pod kątem pozyskania nowych kontaktów biznesowych

    Wymagania:

    • Co najmniej dobra znajomość języka niemieckiego
    • Otwartość i pewność siebie podczas rozmów z klientami
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętności organizacyjne

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie - umowa o pracę oraz comiesięczne prowizje w euro
    • Opiekę medyczną i kartę Multisport
    • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
    • Aktywny udział w kreowaniu rozwijającego się działu
    • Zdobycie doświadczenia w obszarze współpracy międzynarodowej, negocjacji, podstaw prawnych
    • Pracę w młodym, ambitnym zespole, w miłej atmosferze :)

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z klauzulą o ochronie danych poprzez przycisk Aplikuj.