Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Rozwoju Sieci Partnerskiej

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Koordynator ds. Rozwoju Sieci Partnerskiej Gdańsk
    Zakres obowiązków:
      • koordynacja proaktywnych działań mających na celu zwiększenie ilości Placówek Partnerskich,
      • pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców,
      • prowadzenie i aktualizowanie baz danych dotyczących Partnerów oraz Placówek Partnerskich,
      • koordynacja działań dotyczących prawidłowej adaptacji lokalu pod placówkę partnerską,
      • spotkania z potencjalnymi Partnerami oraz prezentacja warunków przystąpienia do Sieci Partnerskiej,
      • odbiory gotowych placówek partnerskich.
    Wymagania:
      • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych,
      • mile widziane doświadczenie w branży bankowości/ finansów/ ubezpieczeń,
      • oczekiwane doświadczenie we współpracy z Siecią Partnerską (franczyzową),
      • umiejętność budowania relacji biznesowych,
      • rozbudowane umiejętności komunikacyjne,
      • dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, oraz Power Point,
      • samodzielność i wysoka motywacja do pracy,
      • dobra organizacja pracy,
      • nastawienie na cel i realizowanie założonych planów biznesowych,
      • prawo jazdy kategorii B.
    Oferujemy:
      • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
      • pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych profesjonalistów z branży,
      • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
      • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej instytucji finansowej,
      • wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
      • pakiet atrakcyjnych benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do karty Multisport,
      • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).