Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Aktywizacja sieci sprzedaży w podległym regionie sprzedażowym,
  • Prowadzenie szkoleń dla agentów,
  • Aktywne poszukiwanie osób sprzedających produkty LINK4,
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu programów motywacyjnych dla sprzedawców produktów LINK4,
  • Tworzenie materiałów wspierających aktywację sieci sprzedaży,
  • Realizacja przyjętych celów biznesowych w obszarze sprzedaży agencyjnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ubezpieczenia, ekonomia),
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy ze strukturami sprzedaży produktów ubezpieczeniowych lub pokrewnych (znajomość rynku ubezpieczeniowego będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne, łatwość budowania relacji i nawiązywania kontaktów,
  • Wysokie umiejętności prezentacji i analizowania wyników sprzedażowych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Doskonała umiejętność organizacji i zarządzania swoim czasem pracy.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie uzależnione również od Twoich wyników sprzedażowych,
  • Bazę wiedzy – przeszkolimy Cię ze wszystkich naszych produktów,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • Pakiet benefitów – opiekę medyczną, kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie oraz szereg inicjatyw na rzecz naszych super pracowników  – nie przejmuj się, ze będziesz daleko, zadbamy o Ciebie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Koordynator ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży, małopolskie