Ta oferta pracy jest nieaktualna od 195 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Rozwoju sieci sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    3dphoenix

    3D PHOENIX to główny partner handlowy firmy Zortrax, jednej z największych firm produkujących urządzenia 3D klasy Desktop na Świecie. Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów drukarek 3D oraz akcesoriów, na rynku Europy środkowo-wschodniej. Posiadamy kilka działów w firmie nieustannie powiększając ilość pracowników m.in.: dział skanowania, prototypowania, projektowania, handlowy oraz serwisowy. Klientom oferujemy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa po wdrożenie. Nieustannie inwestujemy w rozwój technologii, poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania, realizując nawet najbardziej wymagające zlecenia dla Klientów z różnych branż. Dzięki temu cieszymy się ugruntowaną pozycją na rynku i zaufaniem ze strony partnerów biznesowych.

    Do naszego Zespołu aktualnie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska

    • pozyskiwanie i obsługa Partnerów biznesowych,
    • reprezentowanie Firmy przed Partnerami,
    • monitorowanie rynku i działań konkurencji,
    • planowanie i wdrażanie działań marketingowych i promocyjnych,
    • realizacja celów i planów sprzedaży,
    • raportowanie wyników do Dyrektora Sprzedaży,
    • rozwój sieci sprzedaży o nowych Partnerów.

    Wymagania

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość branży 3D,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • zdolności analityczne,
    • znajomość pakietu Office
    • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
    • umiejętność szybkiego pozyskiwania i przyswajania szczegółowej wiedzy na temat produktów,
    • gotowość do częstych wyjazdów (praca na terenie całego kraju),
    • prawo jazdy kat. B,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • zatrudnienie w wymiarze godzin pełnego etatu (podstawa zatrudnienia -  umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)
    • praca w kreatywnym środowisku,
    • udział w procesie projektowania i wdrażania technologii, która zdobywa światowy rynek,
    • praca w zgranym zespole specjalistów z dziedziny druku 3D,
    • szkolenie z obsługi i budowy sprzętu,
    • laptop,
    • telefon,
    • samochód służbowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.