Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. rozwoju sieci

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Polska Sieć Handlowa NASZ SKLEP w związku z rozwojem zatrudni dynamiczną osobę na stanowisku:

    Obszar działania: woj. wielkopolskie, woj. dolnośląskie

    Obowiązki:

    • pozyskiwanie franczyzobiorców oraz obsługa sklepów należących do sieci,
    • planowanie i realizowanie działań marketingowych i promocyjnych,
    • realizowanie celów i planów sprzedaży,
    • przygotowywanie stosownych raportów.

    Wymagania:

    • znajomość detalicznego rynku spożywczego i sieci franczyzowych,
    • mile wdziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. franczyzy lub specjalisty ds. ekspansji,
    • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz sprawność w działaniu,
    • prawo jazdy kat. B.

     Obowiązki:

    • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel. kom.,
    • możliwość skorzystania z pakietu sportowego Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami oraz zapewniamy pełną dyskrecję.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"
    bottom