Oferta pracy

Koordynator ds. Rozwoju Sprzedaży - Dział Ryzyk Kredytowych

MARSH SP. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleje Jerozolimskie 98

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wstępna analiza i zrozumienie potrzeb biznesowych klienta w celu identyfikacji potrzeb i sprzedaży produktów ubezpieczeniowych

  • Wsparcie sprzedaży usług brokerskich oraz koordynowanie działań sprzedażowych, w tym wstępne rozmowy z potencjalnymi klientami Współpracę z Brokerami z Działu Ryzyk Kredytowych

  • Śledzenie trendów, analizę rynku ubezpieczeniowego w obszarze kredytów i należności handlowych

  • Przygotowywanie korespondencji, podsumowań po spotkaniach, zestawień i raportów

  • Tworzenie prezentacji i innych materiałów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Min. 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży usług typu B2B uzyskanego m.in. w zespołach wspierających lub bezpośredniej sprzedaży usług finansowych / ubezpieczeniowych, w tym doświadczenia w telemarketingu

  • Wyższego wykształcenia (tytuł licencjata lub magistra - preferowane kierunki: ubezpieczenia, ekonomia, finanse lub prawo)

  • Znajomości języka polskiego i angielskiego na poziomie min. B2

  • Obsługi pakietu MS Office ( w tym MS Excel, PowerPoint)

  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, w tym negocjacyjnych

  • Orientacji na cele i sprzedaż

  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami

  • Wysokiego poziomu niezależności oraz odpowiedzialności w pracy

  • Wiedza na temat rynku ubezpieczeń handlowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych i pozapłacowych (wysokiej klasy opiekę medyczną dla pracownika, partnera i dzieci, ubezpieczenie na życie, kartę restauracyjną MasterCard, dofinansowanie karty sportowej i kursów językowych, możliwość udziału w szkoleniach branżowych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Marsh jest wiodącym, globalnym dostawcą usług w dziedzinie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. Zatrudniamy około 40 000 pracowników, którzy aktywnie ze sobą współpracują, obsługując Klientów z różnych sektorów gospodarki w 130 krajach na świecie. W Polsce zatrudniamy ponad 160 pracowników - tym 120 Brokerów Ubezpieczeniowych - pracujących w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Jako Grupa MMC, już trzeci raz z rzędu zajęliśmy I miejsce w rankingu polskich brokerów ubezpieczeniowych (Miesięcznik Ubezpieczeniowy 2021, 2020, 2019).

Firma należy do Marsh & McLennan Companies (NYSE: MMC) - grupy wiodących na rynku dostawców specjalistycznych usług, wśród których znajdują się: reasekuracja (Guy Carpenter), doradztwo związane z szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi (Mercer) oraz konsulting w ramach strategii usług finansowych i regulacji prawnych (Oliver Wyman).

Przewiń do profilu firmy