Koordynator ds. Rozwoju Współpracy z Partnerami (Key Account Manager)

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.O firmie

  • Grzybowska 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.

Grzybowska 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • adaptowanie istniejących w Grupie BNP Paribas Leasing Solutions programów finansowania fabrycznego na rynek polski,

  • pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z już współpracującymi Partnerami na poziomie producentów/generalnych importerów,

  • analizę, opracowywanie, realizację i monitorowanie strategii biznesowej linii,

  • tworzenie polityk oraz procedur zapewniających efektywne funkcjonowanie procesów sprzedażowych i posprzedażowych,

  • współpracę i koordynację działań z partnerami na poziomie korporacyjnym i krajowym,

  • monitoring rynku (partnerzy, usługi, produkty, ceny),

  • wsparcie Działu Sprzedaży w realizacji programów finansowania, opracowywanie rozwiązań finansowych dopasowanych do potrzeb partnerów z uwzględnieniem optymalizacji rentowności BNP Paribas Leasing Solutions.

Nasze wymagania

  • doświadczenie we współpracy z Partnerami w zakresie wdrażania rozwiązań finansowych na poziomie Producenta i sieci Dealerskiej na rynku maszyn budowlanych i/lub rolniczych,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową,

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,

  • samodzielność, otwartość i elastyczność,

  • doskonała organizacja pracy,

  • świadomość biznesowa na wysokim poziomie,

  • wykształcenie wyższe,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną

  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej oraz „krótsze piątki”

  • bonus uzależniony od wyników pracy

  • prywatną opieka medyczną w Enel-Med

  • kartę sportową Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • Ask Henry – personalny asystent do załatwiania osobistych spraw

  • zajęcia językowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy