Oferta pracy

Koordynator ds. rozwoju współpracy z Sieciami Lokalnymi

PMT Services Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

PMT – agencja marketingowa z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż. Do projektu prowadzonego dla naszego Klienta szukamy

Koordynatora ds. rozwoju współpracy z Sieciami Lokalnymi
Północny-zachód; Północny- wschód; Południe

Zakres obowiązków

  • Koordynacja współpracy z sieciami lokalnymi na na terenie 1/3 Polski,
  • Ścisła współpraca z Key Account Managerem odpowiedzialnym za współpracę z centralami sieci lokalnych i Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży,
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych oraz egzekucja ustaleń kontraktowych u klientów sieciowych,
  • Odpowiedzialność za wprowadzenie i egzekucje u wybranych klientów kalendarza promocyjnego,
  • Odpowiedzialność za wdrażanie rozwiązań odsprzedażowych dostosowanych do potrzeb klientów oraz lokalne kreowanie akcji promocyjnych,
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami sieciowymi,
  • Odpowiedzialność za monitorowanie i rozliczenie wykorzystania budżetu na podległym terenie.

Poszukiwane kompetencje

  • Przynajmniej 4-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży FMCG (w tym 2 letnie w pracy z centralami sieci lokalnych),
  • Doświadczenie w obsłudze i negocjacjach z klientami sieciowymi,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji biznesowych,
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych oraz umiejętność planowania pracy,
  • Nastawienie na działanie oraz pro-aktywne poszukiwanie rozwiązań wpływających na odsprzedaż produktów,
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności arkusza Excel,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • System benefitów,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, tablet, telefon komórkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy