Oferta pracy

Koordynator ds. rozwoju zasobów ludzkich/Junior HRBP

Echo Investment S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie projektów z obszaru HR, m.in. rozmowy rozwojowe, proces wdrożenia, exit interview

  • organizacja szkoleń i udział w tworzeniu programów talentowych

  • wspieranie managerów w podejmowaniu decyzji personalnych i wdrażaniu zmian organizacyjnych

  • budowanie relacji z pracownikami, badanie potrzeb i proponowanie działań dopasowanych do potrzeb biznesowych

  • rekomendowanie działań na podstawie analizy wskaźników HR oraz w oparciu o strategie biznesową spółki

  • współpraca z działem HR - HRBP, Talent Manager, HR Admin, Comp&Ben

Nasze wymagania

  • minimum 3–letnie doświadczenie w zespole HR w dużej organizacji (preferowane doświadczenie we wdrażaniu projektów talentowych i rozwojowych)

  • praktyczne doświadczenie we współpracy z Managerami (np. przy wdrażaniu zmian organizacyjnych, rozwiązywania problemów, wspierania biznesu w zakresie różnorodnych wyzwań w zakresie obszaru zarządzania zespołami)

  • umiejętność elastycznego dopasowania działań do zmieniających się potrzeb biznesowych

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i doskonała organizacja pracy

  • samodzielność w działaniu, inicjatywa i chęć ciągłego usprawniania pracy i szukania nowych rozwiązań

  • elastyczność w podejściu do zadań, wyzwań i projektów

  • umiejętność pracy z informacjami poufnymi i wysokie poczucie odpowiedzialności

  • umiejętność współpracy w zespole, nastawienie na współdziałanie i współtworzenie, korzystanie z wiedzy,

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie

  • Możliwość szybkiego rozwoju i uczestnictwa w ambitnych projektach

  • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach oraz stałego podnoszenia kwalifikacji

  • Ciekawe obowiązki w zespole profesjonalistów i pasjonatów HR

  • Dużą samodzielność i przestrzeń do wdrażania pomysłów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

Echo Investment jest deweloperem, budującym w głównych sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Przewiń do profilu firmy