Oferta pracy

Koordynator ds. Rynku Horeca - region Podhala

Oshee Polska Sp. z o.o.

  • Zakopane

    Zakopane, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za plan sprzedaży i marży regionu Podhala.

  • Wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży w podległym regionie.

  • Stałe monitorowanie wyników sprzedaży oraz podejmowanie działań na rzecz ich zwiększania.

  • Bieżąca współpraca, ofertowanie oraz budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami w podległym regionie.

  • Odpowiedzialność za rozwój sieci dystrybucji hurtowej i numerycznej.

  • Tworzenie baz danych, raportowanie wg systemu.

  • Dbałość o rentowność współpracy w oparciu o założone marże.

  • Monitoring i windykacja należności,

  • Wdrażanie i rozliczanie akcji promocyjnych.

  • Planowanie ilościowo – wartościowe wg asortymentów sprzedaży.

  • Analiza cen i marży, realizacja celów marżowych.

  • Praca w systemie SFA.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Bardzo dobra aparycja.

  • Wysoka kultura osobista i empatia.

  • Doświadczenie w rynku HORECA.

  • Wysoka komunikatywność i umiejętność budowania relacji z Klientami.

  • Wysoka efektywność, determinacja i orientacja na realizację celów.

  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność.

  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość wyjazdów służbowych.

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

To oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej.

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Pracę w zgranym zespole.

  • Potrzebne narzędzia pracy: (samochód, laptop, telefon).

  • Praca na etat, system premiowy uzależniony od efektów pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • napoje

Brzmi ciekawie?

Nie zastanawiaj się – APLIKUJ!

Co dalej?

Zapoznamy się z Twoją aplikacją.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatkami / Kandydatami.

OSHEE WORLD to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w branży Food & Beverage w Polsce, lider rynkowy w kilku kategoriach zorientowany na dalsze rozszerzanie swojego portfela komplementarnych marek (OSHEE, KINGA PIENIŃSKA, SONKO) tworzących silne filary wzrostu firmy w najbliższych latach.

Przewiń do profilu firmy