Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Rynku Horeca

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Region: Śląski i Świętokrzyski

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za plan sprzedaży,
    • Realizacja strategii sprzedaży,
    • Umiejętność pracy z produktem Premium,
    • Bieżąca współpraca i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami,
    • Odpowiedzialność za rozwój dystrybucji  hurtowej i numerycznej,
    • Tworzenie baz danych, raportowanie wg sytemu,
    • Dbałość o rentowność współpracy oraz monitoring należności.

    Kwalifikacje:

    • Wykształcenie min. średnie,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Doświadczenie w rynku Horeca,
    • Wysoka komunikatywność i umiejętność budowania relacji z Klientami,
    • Wysoka efektywność , determinacja i orientacja na realizację celów,
    • Umiejętność zarządzania czasem pracy,
    • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,
    • Prawo jazdy Kat B,
    • Znajomość obsługi komputera MS Office.

    Oferujemy:

    • Praca w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • Pracę w dynamicznym zespole,
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
    • Praca na etat.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę OSHEE Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”