Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator ds. Samochodów Używanych

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta Dealera z branży automotive poszukujemy obecnie Kandydata/Kandydatki na stanowisko Koordynatora Działu Samochodów Używanych

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży i odkupu w celu maksymalizacji zysków

  • Zwiększanie efektywności zespołu sprzedaży i odkupu samochodów używanych

  • Zarządzanie zespołem i motywowanie do osiągania celów

  • Praca nad wynikami finansowymi działu samochodów używanych

  • Zapewnianie zgodności działalności działu sprzedaży i odkupu z obowiązującym prawem i przepisami

  • Dbanie o budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w strukturach sprzedaży i/lub odkupu samochodów używanych na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu nowych Klientów

  • Doświadczenie w odkupie samochodów używanych

  • Zorientowanie na Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników

  • Umiejętności managerskie i budowania zespołu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Kreatywność i konsekwencja w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów

  • Prawo jazdy Kat. B

Pracodawca oferuje

  • Możliwość związania swojej kariery z dużą i stabilną organizacją

  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do osiąganych wyników

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dostęp do programu kafeteryjnego

Od 24 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403

Przewiń do profilu firmy