Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. serwisu i gwarancji

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Duda Holding zarządza obecnie spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak inwestycje, finanse, motoryzacja, nieruchomości i przemysł. Obecnie dla jednej ze spółek z sektora nieruchomości Duda Development w związku z rozwojem projektów mieszkaniowych i komercyjnych poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Obszar działania: zachodnia część Polski

    ZAKRES ZADAŃ

    • Nadzór nad wykonywaniem robót budowlanych,
    • Reprezentowanie Inwestora w procesach odbiorowych,
    • Kompleksowe prowadzenie procesu gwarancyjnego związanego z usuwaniem usterek,
    • Optymalizacja kosztów procesu usuwania usterek,
    • Nadzór nad wykonawstwem zastępczym,
    • Koordynacja procesu obiegu dokumentów odbiorowych,
    • Koordynacja procesu obiegu dokumentów związanego z procesem gwarancji i reklamacji,
    • Bezpośredni kontakt i obsługa Klienta w zakresie odbiorów i usuwania usterek,
    • Ścisła współpraca z Działem Technicznym, Działem Sprzedaży oraz Działem Prawnym.

    PROFIL KANDYDATA

    • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: budownictwo ogólne),
    • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku o zbliżonym profilu zawodowym (doświadczenie w obszarze budownictwa mieszkaniowego i infrastrukturalnego będzie stanowiło dodatkowy atut),
    • Doświadczenie zawodowe w realizacji procesu odbiorowego, gwarancji i reklamacji,
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowalnymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń będą stanowiły dodatkowy atut,
    • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych,
    • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu.

    OFERUJEMY

    • Pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Narzędzia pracy: komputer, telefon służbowy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów.
    Aplikacje w języku polskim (CV wraz ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj

    Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."