Koordynator ds. Serwisu i Urządzeń Medycznych

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie jednorazowych produktów medycznych, sprzętu medycznego,

  • zaopatrzenie pacjenta na podstawie kart oraz potrzeb, wedle wymogów NFZ,

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej wedle wskazań producenta,

  • koordynacja serwisu, wykonywanych przeglądów sprzętu medycznego (respiratory, koncentratory tlenu, ssaki, pulsoksymetry),

  • koordynacja przyjęcia pacjentów z zakresu zaopatrzenia w sprzęt medyczny, w tym dostarczanie sprzętu na oddziały i do domu pacjentów,

  • wsparcie kadr medycznych z zakresu obsługi technicznej urządzeń medycznych,

  • aktualizacja zapisów w zasoby sprzętowe wedle wymogów NFZ,

  • obsługa telefonów i poczty w zakresie zaopatrzenia, serwisów sprzętu medycznego znajdującego się u pacjentów,

  • przyjęcie towaru na magazyn serwisu,

  • przygotowanie dokumentacji wysyłkowej i wydanie pakietów firmie wysyłkowej.

Nasze wymagania

  • umiejętności techniczne pomocne w wykonywaniu powyższych obowiązków,

  • gotowość do częstych wyjazdów,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętności obsługi komputera,

  • umiejętności dobrego zarządzania czasem i organizacji pracy,

  • doświadczenie w serwisie sprzętu medycznego będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętności techniczne/serwisowe aparatów elektronicznych będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w pełnym wymiarze,

  • wymagane szkolenia,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia.

Przewiń do profilu firmy