Oferta pracy

Koordynator ds. Sieci Agencyjnej

RESPECT ENERGY S.A.O firmie

RESPECT ENERGY S.A.

Wybrzeże Gdyńskie 6B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy Agentów (w tym przeprowadzanie szkoleń oraz bieżąca pomoc).

  • Wsparcie raportowo-analityczne dla zespołu wewnętrznego w zakresie współpracy z Agentami.

  • Prewalidacja umów.

  • Dokonywanie rozliczeń prowizyjnych w systemie (naliczenia, korekty, reklamacje).

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Sprawność obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, PPT, MS Outlook).

  • Umiejętności analityczne (praca z raportami).

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Wielozadaniowość i umiejętność stawiania priorytetów.

  • Znajomość branży energii elektrycznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która szacunek dla innych ma nie tylko w nazwie.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Narzędzia (telefon, komputer).

  • Pracę w zespole silnie zorientowanym na rozwój i współpracę.

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • przyjazna atmosfera

  • nowoczesne narzędzia pracy

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy