Koordynator ds. sprzątania i obsługi mieszkań i apartamentów na wynajem dla firm i turystów

TOMASZ TOMASZEWICZ INWESTYCJEO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dowiedz się więcej o nas: www.spaniegdansk.pl

Miejsce pracy: Gdańsk  Śródmieście/Stare Miasto

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie i kontrolowanie pracy kilku osób sprzątających mieszkania i apartamenty w 4 lokalizacjach wraz z czynnościami z tym związanymi (m.in zakupy art. chemicznych,  współpraca z pralnią)
  • rekrutacja osób sprzątających (budowanie własnego zespołu), tworzenie grafików, rozliczanie czasu pracy
  • kwaterowanie gości
  • w miarę możliwości pomoc osobom sprzątającym przy niektórych czynnościach np. przy zmianie pościeli

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczeniu w nadzorowaniu pracowników
  • mile widziane doświadczenie w branży związanej ze świadczeniem usług noclegowych oraz profesjonalnego sprzątania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • dyspozycyjność, z uwagi na specyfikę branży gotowość do pracy w weekendy
  • prawo jazdy kat.B warunek konieczny (posiadanie własnego samochodu mile widziane, ale niekonieczne)
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowę o pracę po okresie próbnym/zlecenie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy