Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. sprzedaży

Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Jagiellońska 21, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Jagiellońska 21

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja oraz nadzór nad czasem pracy i obowiązkami realizowanymi przez członków podległego zespołu

  • Bieżące wsparcie merytoryczne oraz motywacyjne

  • Podnoszenie jakości obsługi klienta w zarządzanej przez siebie grupie

  • Analiza i ocena rozmów pracowników oraz wdrażanie działań podnoszących skuteczność ich pracy

  • Wprowadzanie optymalizacji, usprawnień w istniejących procesach

  • Wyznaczanie celów sprzedażowych dla zespołu

  • Raportowanie wyników finansowych i poza finansowych

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników podległego zespołu

  • Dbanie o odpowiednią atmosferę w zespole

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem grupy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą sprzedażową

  • Myślenie analityczne połączone z umiejętnością planowania działań w perspektywie długoterminowej

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów

  • Wiedza oraz umiejętności dotyczące weryfikacji jakości wykonywanej pracy (m.in. monitoring, coaching)

  • Sprawność i dokładność w działaniu

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność

  • Chęć rozwoju w branży TLS

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej marce i pozycji rynkowej

  • umowę o pracę ze stabilną podstawą

  • wysokie wynagrodzenie (średnie miesięczne wynagrodzenie ok. 8400 zł brutto)

  • pracę w pełnym wymiarze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • Benefity

  • REGULARNE SZKOLENIA

  • MOŻLIWOŚĆ AWANSU

  • NAUKA JĘZYKA OBCEGO

  • DARMOWA PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

  • KARTA DO KIN

  • DOSTĘP DO OBIEKTÓW SPORTOWYCH

  • PARKING DLA PRACOWNIKÓW

  • ATRAKCYJNE NAGRODY MIESIĘCZNE

  • PÓŁROCZNE DODATKI ŚWIĄTECZNE

  • WYJAZDY INTEGRACYJNE

  • CODZIENNY, BEZPŁATNY CATERING

Envio Group jest spółką spedycyjną organizującą transport towarów na terenie Europy oraz Azji od 2013 roku. Firma tworzona jest przez młodych i ambitnych ludzi, którzy wiedzą czego chcą i otrzymują za to adekwatne wynagrodzenie.

Stawiamy na przejrzystość i wiarygodność, dlatego zdobyliśmy Certyfikat Rzetelności i cały czas uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Dbamy nie tylko o zyski, ale przede wszystkim o poszanowanie klientów oraz pracowników. Zostaliśmy wyróżnieni jako lider polskich firm "Złotą Setką Kujaw i Pomorza", a dynamiczny rozwój okazał się kryterium do przyznania nam nagrody "Geparda Biznesu". Za prestiż na tle konkurencji doceniono nas "Orłem Polskiej Przedsiębiorczości". Nasz zarząd, w ubiegłym roku, został nagrodzony "Menadżerem Roku" co daje nam spokój i poczucie stabilizacji na rynku pracy.

Przewiń do profilu firmy