Oferta pracy

Koordynator ds. Sprzedaży Eksportowej

DPM Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Do renomowanej firmy; producenta prężnie działającego w branży meblarskiej, poszukujemy osoby gotowej do rozwoju na stanowisku: Koordynator ds. sprzedaży eksportowej

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie, skuteczne pozyskiwanie i rozwijanie sprzedaży u nowych Klientów, poza granicami Polski;

  • samodzielne zarządzanie swoją pracą i realizowanie ambitnych celów handlowych;

  • wpływ na politykę cenową i negocjowanie warunków handlowych;

  • analiza danych rynkowych, diagnoza i definiowanie potrzeb Klientów;

  • przygotowywanie raportów i zestawień sprzedażowych.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w sprzedaży B2B;

  • wysoce rozwinięte kompetencje sprzedażowe, negocjacyjne i prezentacyjne;

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim;

  • zdolności analityczne i dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint).

Mile widziane

  • doświadczenie handlowe na rynkach międzynarodowych w szeroko pojętej branży materacowej (np. formatki sprężynowe/ piankowe/ lateksowe, włókniny, gotowe materace).

Pracodawca oferuje

  • pracę pełną wyzwań, w środowisku międzynarodowym;

  • motywujący system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + premia);

  • niezbędne narzędzia pracy, przyjazne miejsce pracy oraz własne miejsce parkingowe;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • dofinansowanie do karty Multisport;

  • zgrany zespół profesjonalistów i niezbędne szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.