Koordynator ds. sprzedaży eksportowej / obsługi klienta

Mokate Sp. z o.o.O firmie

  • Strażacka 48, Żory
    Żory, śląskie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 13 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Mokate Sp. z o.o.

Strażacka 48

Żory

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów eksportowych dyrektora działu (korespondencja i kontakt z klientami)

  • obsługa rozliczeń finansowych z klientem

  • koordynacja działań wspierających sprzedaż eksportową działu (targi, kuke, marketing)

  • obieg dokumentów wewnątrz firmy

  • nadzór nad procedurami działu

  • prace asystenckie na rzecz dyrektora działu (koresp. wewnętrzna, zewnętrzna, kalendarz, podróże)

  • wsparcie dla pozostałych członków zespołu

Nasze wymagania

  • znajomość dokumentacji eksportowej

  • znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą eksportową

  • znajomość ms office,

  • mile widziana znajomość programu sap, CRM

  • j. angielski – swobodna komunikacja w mowie i piśmie

  • doświadczenie w biurze obsługi klienta eksportowego,

  • dobra organizacja pracy,

  • otwartość,

  • samodzielność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność,

  • elastyczność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Możliwość pracy w projektach międzynarodowych

  • Nowoczesne narzędzia pracy; duże możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne