Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. sprzedaży

GDAŃSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Uczniowska 22

Letnica

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych wyników sprzedażowych

  • Kształtowanie oferty produktowej w oparciu o wyniki sprzedaży

  • Dbałość o standardy w zakresie ekspozycji towarów zgodnie z założeniami Visual Merchandisingu

  • Zarządzanie logistyką magazynową i dostawami

  • Budowanie i rozwój sieci sprzedaży

  • Budowanie i koordynacja zwinnych zespołów sprzedażowych

Nasze wymagania

To świetnie, jeżeli masz doświadczenie w jednym z tych obszarów:

Doświadczenie w budowaniu łańcucha dostaw i kształtowania produktu

Doświadczenie w pracy związanej z branżą odzieżową lub sprzedażą detaliczną

Doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży lub zespołem sprzedażowym

Doświadczenie w pracy z ekspozycją towaru (Visual Merchandising)

Jeśli:

cenisz samodzielność i samoorganizację

lubisz osiągać założone cele, analizować fakty, wyciągać wnioski i szukać rozwiązań

w networkingu dostrzegasz szanse biznesowe

lubisz przejmować inicjatywę w zespole, czujesz się dobrze jako lider

nie boisz się pracować w oparciu o dane

posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B

znasz Excela

To oferujemy

  • pracujemy w trybie projektowym, zatem realizacja rozwojowych, interdyscyplinarnych projektów na rzecz promocji oferty turystycznej Gdańska

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • dobrą kawę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system motywacyjny, adekwatny do osiąganych wyników

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Gdańska Organizacja Turystyczna została założona w 2002 roku. Posiada status lokalnej organizacji turystycznej, zrzesza podmioty prawne i osoby prywatne: przedsiębiorców turystycznych, a także osoby zaangażowane w rozwój turystyki w mieście Gdańsku.

GOT wykonuje szereg zadań związanych z prowadzeniem informacji turystycznej, promocją miasta na arenie krajowej i międzynarodowej oraz w zakresie turystyki biznesowej dla całego województwa pomorskiego (Gdańsk Convention Bureau).