Logo Pracuj.pl

Koordynator ds sprzedaży i obsługi klienta

GASPOL S.A.O firmie

  • Lubartów, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

GASPOL S.A.

Gazowa 8

Lubartów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywne i efektywne pozyskiwanie i utrzymanie klientów
  • Koordynowanie pracy działu w ujęciu metodologii Lean
  • Usprawnianie procesów sprzedaży
  • Negocjowanie warunków handlowych i przygotowanie ofert
  • Uczestnictwo w pracach projektowych firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Min 3 letnie doświadczenie w sprzedaży i procesach wspierających
  • Praktyka w pracy w oparciu o metodologię Lean
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność budowania dobrych i trwałych relacji z klientami
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Prawo jazdy kat. B
  • Konsekwencja w dążeniu do celu

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, która jest liderem swojej branży
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach struktur firmy
  • Wsparcie w rozwoju predyspozycji i talentów
  • Benefity pozapłacowe
  • Systemy premiowe
  • Pracę w firmie odpowiedzialnej społecznie, aktywnej w obszarze ochrony środowiska naturalnego i poprawy jakości powietrza oraz zaangażowanej w wolontariat pracowniczy
  • Przyjazną kulturę organizacyjną, bazującą na otwartej komunikacji, szacunku i zaufaniu

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • inicjatywy dobroczynne

Naszą historię dostarczania energii od 30 lat tworzą ludzie.

W 9 lokalizacjach w Polsce zatrudniamy blisko 500 osób. Dzięki ich pracy zaspokajamy potrzeby naszych klientów, dostarczając im produkty i usługi najwyższej jakości. To produkty i usługi, które ułatwiają życie naszych klientów, zapewniają im ciągłość prowadzenia działalności, przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego oraz poprawy jakości powietrza.

Koordynator ds sprzedaży i obsługi klienta, Gazowa 8, Lubartów