Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Sprzedaży i Realizacji

Trasko - StalO firmie

Trasko - Stal

Staroprzygodzka 117

Ostrów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie klientów w zakresie oferty Spółki,

  • obsługa zapytań ofertowych,

  • sporządzanie kalkulacji i raportów z wycen,

  • sporządzanie ofert dla klienta,

  • prowadzenie negocjacji z klientami w ramach posiadanych uprawnień oraz finalizowanie kontraktów,

  • wprowadzanie przyjętego przez Spółkę kontraktu do realizacji na wytwórni, w kooperacji oraz u podwykonawcy na budowie,

  • przygotowanie danych technologicznych dla wykonawstwa konstrukcji stalowych na bazie przekazanych od klienta danych wejściowych,

  • poszukiwanie grup kooperacyjnych i montażowych oraz nawiązywanie współpracy z nimi,

  • nadzorowanie prac projektowych, realizowanie dostaw na budowy konstrukcji stalowych i elementów obudowy, koordynowanie prac montażowych na budowach, kompletowanie dokumentacji powykonawczej, fakturacja i przeprowadzanie odbiorów.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe budowlane,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • znajomość branży konstrukcji stalowych lub budowlanej,

  • doświadczenie w kosztorysowaniu lub kalkulowaniu elementów obiektów budowlanych,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej projektu budowlanego i wykonawczego lub warsztatowego konstrukcji stalowych; analiza danych i dobierania optymalnych rozwiązań,

  • znajomość zagadnień związanych z konstrukcjami stalowymi i systemami lekkich obudów,

  • doświadczenie w prowadzeniu realizacji dostaw oraz montaży na budowach; praca z harmonogramami realizacji projektów,

  • znajomość pakietu Office,

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • komunikatywność,

  • umiejętność budowania relacji z innymi,

  • umiejętności negocjacyjne.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i solidnej firmie (20 lat na rynku produkcji i montażu konstrukcji stalowych),

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • w pierwszym okresie solidne wprowadzenie w oparciu o współpracę pod okiem specjalisty oraz WSPARCIE NA START,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach stanowiska pracy oraz awansu na miarę rozwoju,

  • miłą i serdeczną atmosferę w pracy w niewielkim zaangażowanym zespole,

  • szkolenia i konieczne kursy zawodowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Spółka Trasko-Stal Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wlkp. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych oraz obudów.

Przewiń do profilu firmy