Oferta pracy

Koordynator ds. sprzedaży i rozwoju linii biznesowej

Grupa Progres

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław / zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w sektorze B2B w podległym regionie;

  • Utrzymanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi klientami;

  • Realizacja KPI i planów sprzedażowych;

  • Przygotowanie ofert i prezentacji sprzedażowych;

  • Pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych Klientów, rynku oraz konkurencji.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży usług dla branży produkcyjnej, automotive, lub pokrewnej;

  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku firm produkcyjnych;

  • Umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb klientów;

  • Umiejętność swobodnego prowadzenia negocjacji oraz rozmów z osobami decyzyjnymi;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Wytrwałość w dążeniu do realizacji celu i silna motywacja do sprzedaży;

  • Samodzielność i zdecydowanie w działaniu

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • Atrakcyjne premie za wyniki

  • Pyszną kawę i świeże owoce w biurze;

  • Elastyczny czas pracy

  • Niezbędny sprzęt do pracy

  • Kartę Multisport, Pakiet LuxMed

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy