Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. sprzedaży i zakupów

Hart Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Hart Sp. z o.o.

Gustawa Morcinka 43

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola podległych fili, nadzór nad prawidłową realizacją projektów.
  • Analiza działań konkurencji
  • Weryfikacja rentowności klientów
  • Współpraca z działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub praktyka związana z motoryzacją
  • Znajomość części zamiennych, akcesoriów do samochodów osobowych
  • Znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość przyswajania nowych zagadnień, zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Pracę w ambitnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie + premie uznaniowe
  • Bogaty pakiet benefitów w tym dostęp do Programu Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Program poleceń dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma Hart - jeden z największych w Polsce dystrybutorów samochodowych oraz motocyklowych części zamiennych i akcesoriów.

Koordynator ds. sprzedaży i zakupów, Gustawa Morcinka 43, Opole