Oferta pracy

Koordynator ds. Sprzedaży (K/M)

Mercure Poznań Centrum

  • Roosevelta 20, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Roosevelta 20

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Twoja misja to sprzedaż usług hotelowych, przygotowywanie ofert handlowych, formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe i negocjacje kontraktów. W swojej pracy połączysz swoje zaangażowanie oraz doświadczenie, aby pozyskiwać klientów i budować z nimi długotrwałe relacje.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży, znajomość branży hotelarskiej będzie dodatkowym plusem

  • Skutecznie stosujesz różne techniki sprzedaży i negocjujesz umowy

  • Potrafisz nawiązywać i podtrzymywać relacje z klientami

  • Myślenie analityczne i determinacja w dążeniu do celu to Twoje mocne strony

  • Sprawnie poruszasz się w MS Office, w szczególności MS Excel

  • Znasz język polski i angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Potrafisz współpracować z innymi i dążyć do osiągnięcia wspólnego celu

  • Potrafisz bardzo dobrze zorganizować swoją pracę

  • Jeśli znasz już system recepcyjny FOLS/OPERA, to będzie to dodatkowym atutem

  • Chcesz się rozwijać

  • Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

To oferujemy

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty

  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Mercure to marka hoteli klasy midscale. Misją tych lokalnie inspirowanych hoteli jest zapewnienie gościom regionalnych doświadczeń. W hotelach Mercure można obejrzeć przedmioty wykonane przez miejscowych artystów, a także doświadczyć menu opierającego się na ekologicznym założeniu „z pola na stół”. Naszą pasją jest: Jedzenie-Napoje-Rzemiosło!

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NAMI?

Accor to światowy lider hotelarstwa z ponad 5100 hotelami w 110 krajach pod 39 markami w segmentach Lux, Premium, Midscale & Eco. Na pewno znasz takie marki jak: ibis, Novotel, Mercure, Sofitel.

Co nas wyróżnia? Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości Accor.

Dołączając do hoteli Accor, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Accor!

Rób to, co kochasz, dbaj o świat, odważ się zakwestionować status quo! #BELIMITLESS

Przewiń do profilu firmy