Oferta pracy

Koordynator ds. Sprzedaży Konferencji

PURO Kraków Kazimierz

Halicka 14A

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Dyrektora Sprzedaży w realizacji strategii sprzedażowej

  • koordynowanie zamówień grupowych i konferencyjno-bankietowych

  • ofertowanie, realizacja, nadzór i rozliczanie wszystkich eventów oraz rezerwacji grupowych

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej

  • potrafisz drobne porażki przekuć w wielkie sukcesy

  • masz charyzmę i dużo energii do działania

  • jesteś doskonale zorganizowana/y

  • cechuje Cię innowacyjne podejście do postawionych zadań

  • negocjacje to Twój żywioł

  • przywiązujesz dużą wagę do szczegółów

  • mówisz po angielsku w stopniu superbohaterskim

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole

  • przyjazną, nieformalną atmosferę

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • zniżki na pobyty i usługi w hotelach PURO

  • posiłki w kantynie pracowniczej

  • realne możliwości budowania ścieżki rozwoju

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscową architekturą każdy hotel stanowi jego integralna część.

PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie.

Przewiń do profilu firmy